GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 14776200
nr 1477 6200
Matservis
1950-tal ca 50 delar
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:45:49
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr